Na co se nás
často ptáte?

Pokud jste nový zákazník, klikněte v pravém horním rohu na tlačítko „chci si objednat“ a zaregistrujte se. Po registraci obdržíte e-mail s uživatelským jménem a heslem pro vstup do zákaznické sekce „můj freshbox“ a s informacemi o času dovozu a způsobu úhrady.

Jídla je nutné objednávat (případně měnit či rušit) minimálně s předstihem 48 hodin. Ideální je provést výběr menu na celý týden dopředu, podmínkou, ale není výběr na všechny dny v týdnu.

Jídelníček na následující týden je k dispozici po přihlášení v sekci můj freshbox vždy od středy aktuálního týdne od 15 hodin.

Výběr na následující pondělí a úterý je možný do pátku do 14:00.

Objednávky či změny na středu, čtvrtek a pátek jsou možné vždy 2 dny předem do 10:00. Např. v pondělí do 10:00 lze objednat na středu, čtvrtek, pátek, po 10:00 již však pouze na čtvrtek a pátek.

Obědy rozvážíme po Brně od pondělí do pátku od 6:00 hod do 12:30 hod.

Doprava je zdarma, pro jednotlivé městské části je ale stanovena minimální hodnota objednávky. Objednávku pod tuto částku nelze uskutečnit!

Minimální hodnota objednávky je platná pro jednu doručovací adresu a den.

Objednávky více zákazníků na jedné doručovací adrese se sčítají.

ZÓNA I.
MINIMÁLNÍ HODNOTA OBJEDNÁVKY 159,- Kč.

Brno-střed, Staré Brno, Veveří, Stránice, Ponava, Pisárky, Žabovřesky, Lesná, Černá Pole, Husovice, Zábrdovice, Židenice a Juliánov, Černovice, Komárov, Štýřice, Vinohrady, Královo Pole

ZÓNA II.
MINIMÁLNÍ HODNOTA OBJEDNÁVKY 249,- Kč.

Medlánky, Řečkovice, Horní Heršpice, Dolní Heršpice, Brno-Jih, Slatina, Kohoutovice, Bohunice, Starý a Nový Lískovec, Komín, Jundrov, Maloměřice, Líšeň

Možnost rozvozu do OSTATNÍCH MĚSTSKÝCH ČÁSTÍ pouze na základě osobní dohody se zákazníkem.

Obědy je možno hradit převodem, platební kartou nebo stravenkovou kartou na účet 123-7114430297/0100. Při úhradách prosím vždy používejte svůj variabilní symbol.

Způsoby úhrady:

1) týdenní, na základě vyúčtování, které obdržíte vždy ve středu daného týdne; splatnost!

2) kreditem, převodem minimální částky 500,- Kč na náš účet, na našich webových stránkách v sekci můj freshbox pak můžete sledovat zůstatek Vašeho kreditu

Vyšší vklady jsou zvýhodněny bonusem, který Vám přičteme k vložené částce:

od 1500,- Kč bonus 3%
od 2500,- Kč bonus 4%
od 3500,- Kč bonus 5%

Bonus nelze uplatnit v případě, že zůstatek na vašem kreditovém účtu je záporný!

Jednotlivé porce jsou baleny do krabiček, které jsou uzavřeny fólií s peel efektem pro snadné odstranění. Krabičky jsou jednorázové. Dodáváme je v papírové tašce se štítkem, na kterém je uvedeno vaše denní menu a kalorická hodnota jednotlivých jídel.

Jídla skladujte v lednici. Aby byla zachována kvalita a chuť jídel, spotřebujte je do 24 hodin od odběru.

Při ohřevu jídla v mikrovlnné troubě přímo v krabičce propíchněte na několika místech vrchní fólii.

Všechna jídla pro Vás připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin, které nakupujeme několikrát týdně, a které odebíráme převážně od lokálních dodavatelů.

Při výrobě jídel nepoužíváme žádné konzervanty ani chemické přísady.

Jídla upravujeme v konvektomatech, kde se pokrmy připravují v páře. Díky tomu zůstávají v potravinách uchovány důležité vitamíny, minerální látky a stopové prvky.

Naše jídla nezahušťujeme moukou, proto jsou např. všechny naše polévky bezlepkové, nesmažíme ani nefritujeme, např. kuřecí řízky připravujeme právě v konvektomatech.

Abychom vám zaručili maximální kvalitu, jídla po uvaření šokově zchladíme na 4°C. Tím obědům zaručíme chuť a uchováme nutriční hodnoty.

Vyzkoušejte
skvělé chutě!